Mesaj gönder

Haberler

July 19, 2023

Sergi Bilgileri | CIMT2023, Öne Çıkanlar Burada

10 Nisan'da 18. Çin Uluslararası Takım Tezgahı Fuarı (CIMT2023), Pekin'deki Çin Uluslararası Sergi Merkezi'nde (Shunyi Salonu) görkemli bir şekilde açıldı.140.000 metrekare büyüklüğündeki fuarda aynı anda 20'den fazla özel forum ve etkinlik düzenlendi.Sergi, yerel önleme politikasının ayarlanmasından sonra başlatılan dört büyük küresel takım tezgahı fuarının ilk sergisi olup, küresel ölçekte endüstri alışverişini kurtarmada yeni bir çağrışım ve tarihsel misyon veriyor.

Bichamp, Sanayi ve Bilgi Teknolojileri Bakanlığı'nın üretim tek şampiyon tanıtım kuruluşu olarak "Dünyayı kesmesi zor olmayan malzemeler yapın" temasıyla sergiledi ve üst düzey, orta sınıf ve ekonomik ürünleri kapsayan kapsamlı bir ürün matrisini gösterdi. yanı sıra, sektörde yaygın bir endişe uyandıran üst düzey testere çözümlerinde teknolojik yeniliğin avantajları.

Teknolojik yenilik için övgü

İlk gün, Changsha Belediye Sanayi ve Bilgi Teknolojileri Bürosu liderleri, Hunan Takım Tezgahları Sanayi Derneği ve diğer ilgili liderler Bichamp'ın standını ziyaret etti.Bichamp'ın testereleme ürünlerinin teknolojik yenilik, marka oluşturma ve akıllı üretimdeki başlıca avantajları hakkında ayrıntılı bilgi aldılar.Liderler, Bichamp'ın testereleme alanında 20 yıldır elde ettiği başarıları takdirle karşıladılar ve Bichamp'ın orijinal niyetinde devam etmesini, bağımsız olarak yeniliklere devam etmesini ve sektördeki yeni zirvelere tırmanmaya devam etmesini umdular.

Güç odağı, en sıcak popülerlik

Şu anda Bichamp, 2022 yıllık raporunu açıkladı.Aynı zamanda şirket, orta ve üst düzey pazarın geliştirilmesinde önemli sonuçlar elde etti.Veriler, şirketin yüksek kaliteli ürün satış gelirinin, bir önceki yıla göre %27,56 artışla 345 milyon yuan'a ulaştığını ve kesme segmentinin genel büyümesinden daha yüksek olduğunu gösteriyor.Bunlar arasında, Karbür Uçlu Şerit Testere bıçağının satış geliri, yıllık %56,02 artışla 71,8764 milyon yuan oldu.

Bu fuarda, Bichamp'ın W2-B401 standı oldukça kalabalıktı, özellikle orta ve üst sınıf testereleme ürünleri ilgi gördü ve beğenildi.

CB-EMP SHD serisi, CB-TA/C SHD serisi, TCB-Cast serisi ve diğer karbür ürünlerin yanı sıra kaplamalı şerit testere ürünleri yurtiçi ve yurtdışından sektör uygulayıcılarını ziyarete çekti; testereleme ürünleri ve genel teknik çözümler ve üst düzey testereleme ihtiyaçları tarafından yönlendirilen en son araştırma sonuçlarını birlikte tartışın.

Bichamp'ın yüzde yüz iştiraki olan Jiangsu Metesen'in de bir dizi "Metesen", "Su testere" ve diğer tam kapsamlı sıcak ürünleri getirdiğini belirtmekte fayda var. ve testere kullanıcılarının kişiselleştirilmiş testere ihtiyaçları.Bu, şirket ve Metesen güçlendirme sinerjisinden bu yana düzenlenen ilk ortak fuar.

Sektörün gelişmesine yardımcı olmak için yetkilendirmeyi paylaşmak

10 Nisan öğleden sonra Hunan Takım Tezgahları Yeni Teknoloji ve Yeni Ürünler Tanıtım Konferansı eş zamanlı olarak düzenlendi.Taiga'nın genel müdürü Li Hui, konferansa katılmaya davet edildi ve yüksek verimli testereleme için özel tip CB-EMP SHD, titanyum ve titanyum alaşımı için özel tip CB-TA/C SHD, özel TCB-Cast gibi yenilikçi ürünleri tanıttı. motor kafası ve yolluk için tip ve üst düzey testereleme alanındaki zorluklar ve ağrılı noktalar etrafında paslanmaz çelik için SSCUT özel tipi.Bichamp'ın olağanüstü teknik Ar-Ge ve inovasyon gücünü bir kez daha vurgulayan şirket, testere endüstrisi için üst düzey ürün inovasyonunun mükemmel bir yorumunu yaptı.

Bayileri güçlendirmek ve şirket ile ortaklar arasında bir iş dünyası oluşturmak için Bichamp'ın "Big Saw Field"ı 11 Nisan sabahı sergi alanına taşındı. Hebei, Tianjin, Shandong, Henan, Jiangsu ve şerit testere ürünlerinin pazarlama uzmanlığını öğrenmek, kader birliği hakkında konuşmak, sağlıklı ve sürdürülebilir kalkınmayı aramak ve birlikte değer yaratmak için Pekin Kimpton Garden Hotel'de bir araya geldi.

Canlı etkileşim, bulutta alışveriş sergisi

Genel kitleye kolaylık sağlamak ve alan sınırlamasını kırmak.Bichamp, yeni medya canlı formu aracılığıyla, birinci sınıf bayileri, şirket yöneticilerini ve diğer konukları baş tavsiye görevlisi olarak davet ediyor, çevrimiçi ve izleyicileri aktif olarak etkileşime sokuyor, endüstrinin çoğunluğuna ve fuar sahnesine sunuyor. stil ve diğer heyecan verici içerik.Canlı yayında herkesin ürünleri kesmenin cazibesini hissetmesine izin verin ve testere endüstrisinin gelişimi için daha dinamik bir enerji enjekte edin.

CIMT, uluslararası endüstri tarafından kaçırılmaması gereken EMO Europe, IMTS USA ve JIMTOF Japan ile birlikte dört büyük uluslararası takım tezgahı fuarından biri olarak tanınmaktadır.CIMT, yalnızca dünyanın gelişmiş imalat teknolojisi ve takım tezgahı ürünlerini sergilemek için bir etkinlik değil, aynı zamanda Çin ve yabancı teknik değişimleri ve ticari işbirliğini teşvik etmek için önemli bir platform ve dünyanın en büyük makinesi olan Çin'in değişen ihtiyaçlarını anlamak için en iyi penceredir. araç tüketici pazarı.

 

İletişim bilgileri